REKLAMA

Mieszkania:Bezczynszowe z własnym ogródkiem...
183,000.00 PLN
Bezczynszowe z własnym ogródkiem... Właściciel mgr. Wojciech Rauch, wojtekrauch@wp.pl Cena: 183,000.00 PLN
No location available
ID obiektu: 558
Tytuł: Bezczynszowe z własnym ogródkiem...
Opis:

 

 

 

Bezczynszowe z własnym ogródkiem…

….a do tego w mieście – takich mieszkań po prostu nie ma. A jednak w Naszej ofercie tego typu nieruchomość się pojawia.

Dzięki prowadzeniu przez nas jedynej w powiecie raciborskim Autoryzowanej Placówki Partnerskiej firmy Tauron, przepisanie liczników załatwisz z nami na miejscu. A dzięki posiadaniu własnej Agencji Bankowej Pekao S.A., możesz tą nieruchomość nabyć w kredycie hipotecznym już za 734,10 zł miesięcznie. Więc gdybyś myślał/a o kupnie tej nieruchomości – kompleksowo obsłużymy Cię w jednym miejscu – Punkt OPAWSKA 72A w Raciborzu.

Zacznijmy od tego, co najważniejsze w nieruchomościach – lokalizacji. Mówimy o jednej z najładniejszych dzielnic Raciborza – Markowicach. Tylko 200 m do Rezerwatu Łężczok, w okolicy ścieżki rowerowe, do Auchan, Castoramy i Action – 5 minut samochodem. Do Rynku 7 minut samochodem. Oprócz sprawnej komunikacji samochodowej, dostępna komunikacja autobusowa oraz linia kolejowa. Na miejscu sklepy, szkoła, przedszkole.

Oferowana nieruchomość składa się z:

Lokalu mieszkalnego o powierzchni użytkowej 54,8 m2, składającego się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, a także spiżarki

Przynależnej piwnicy o powierzchni 18 m2

Ogródka przydomowego o powierzchni 498,63 m2.

Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w niskim budynku, jest całkowice bezczynszowe. Dach budynku został wymieniony. Na przestrzeni ostatnich lat wymieniono kompletnie elektrykę, instalację wodno-kanalizacyjną wraz z pionami oraz centralnego ogrzewania (grzejniki, rurki miedziane, piec elektryczny). Okna PCV. Na podłogach panele, kafelki. Możliwość podłączenia także kominka lub piecyka opalanego drewnem. Na wyposażeniu pozostają meble i sprzęty widoczne na zdjęciach z wyjątkiem kanapy narożnej.

Do dyspozycji lokatorów pozostaje komórka znajdująca się w ogrodzie. Całość posesji jest ogrodzona, dostęp do niej posiadają tylko mieszkańcy budynku.

Roczny podatek od nieruchomości wynosi 340 zł. Brak obciążeń w księdze wieczystej.

Mieszkanie bezczynszowe, na pierwszym piętrze, w Raciborzu, z niemałym ogrodem – takie nieruchomości nie zdarzają się często….

….ale to nie wszystko:

Jeśli zdecydujesz się na zakup tego mieszkania załatwię za Ciebie formalności urzędowe związane z przygotowaniem aktu notarialnego, nasza firma posiada elastyczne terminy w kancelariach notarialnych. Zdaję sobie sprawę, że nabywając własną nieruchomość inwestujesz oszczędności całego życia lub zaciągasz kredyt na resztę życia. Wiem jak ważne jest dla Ciebie odpowiednie dogranie terminów sprzedaży oraz wydania nieruchomości. Z nami wszystkie te skomplikowane sprawy nabiorą ludzkiej twarzy.

Zadzwoń, umówmy się na spotkanie, a będę Ci towarzyszyć od prezentacji, aż po akt notarialny :)

Tobiasz Maliński – Tel. 513 305 936

Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 ust. 1 KC.

Cena: 183,000.00 PLN
Agent: tobiasz maliński
Data wygaśnięcia oferty: 2020-08-30


PARTNERZY STRATEGICZNI

               Logo Bank Pekao 2 new               tauron               grud               travelplanet               dywyta                castorama               logo el bis               instalbud

WojciechNieruchomości - pośrednictwo, inwestycje WojciechNieruchomości - pośrednictwo, inwestycje WojciechNieruchomości - pośrednictwo, inwestycje WojciechNieruchomości - pośrednictwo, inwestycje WojciechNieruchomości - pośrednictwo, inwestycje WojciechNieruchomości - pośrednictwo, inwestycje