REKLAMA

Mieszkania:REZERWACJA
1.00 PLN
REZERWACJA Właściciel mgr. Wojciech Rauch, wojtekrauch@wp.pl Cena: 1.00 PLN
No location available
ID obiektu: 611
Tytuł: REZERWACJA
Opis:

 

 

Pożądana lokalizacja, piękna kamienica, dobra cena

Ulica Opawska znajduje się niewątpliwie w ścisłym centrum Raciborza. W zasięgu ręki znajdują się apteka, szkoły i sklepy. Oprócz tego blisko można znaleźć banki oraz urzędy. Choć jest to centrum miasta, wokół spotkać można zagospodarowane skwerki oraz tereny rekreacyjne, np. Park Roth. Jest to dobra lokalizacja zarówno pod kątem sprawnej organizacji życia rodzinnego, ale także i prowadzenia działalności gospodarczej (gabinety lekarskie, kancelaria prawna itp).

Dzięki prowadzeniu przez nas jedynej w powiecie raciborskim Autoryzowanej Placówki Partnerskiej firmy Tauron, przepisanie liczników załatwisz z nami na miejscu. A dzięki posiadaniu własnej Agencji Bankowej Pekao S.A., możesz tą nieruchomość nabyć w kredycie hipotecznym już za 710,15 zł miesięcznie. Więc gdybyś myślał/a o kupnie tej nieruchomości – kompleksowo obsłużymy Cię w jednym miejscu – Punkt OPAWSKA 72A w Raciborzu.

Budynek, w którym znajduje się oferowany apartament, pochodzi z okresu przedwojennego. Jest to bardzo ładna kamienica, z pięknymi – stylowymi – wykończeniami. Niedawno odnowiona została elewacja. Dach jest również nowy. Z tyłu budynku wspólnota mieszkaniowa planuje organizację 6 miejsc parkingowych dla mieszkańców kamienicy. Zarządcą nieruchomości jest PGL Dom.

Przyjrzymy się bliżej oferowanemu apartamentowi. Znajduje się na pierwszym piętrze. Jego powierzchnia wynosi 74 m2. Obejmuje ona następujące pomieszczenia:

- przestronny salon – z możliwością aranżacji aneksu kuchennego,

- sypialnię,

- przestronną kuchnię – z możliwością przerobienia na osobny pokój

- łazienkę z WC,

- przedpokój.

Do apartamentu przynależy piwnica oraz balkon, co w kamienicach jest raczej rzadkością.

Okna PCV wymienione. Reszta wnętrza do modernizacji. Biorąc pod uwagę konieczność przeprowadzenia prac remontowych, warto w salonie zorganizować aneks kuchenny….tym bardziej, że salon graniczy z łazienką, w tym odpowiednimi instalacjami wod-kan. Pomieszczenie obecnie zajmowane przez kuchnię można wykorzystać jako trzeci pokój. Na poglądowych rzutach załączonych do oferty pokazano obecny układ apartamentu oraz jego możliwość przeróbki. Co ważne, inne mieszkanie o takim samym układzie, znajdujące się w tej kamienicy, zostało już przerobione, tak jak pokazano na rysunkach. Jest to więc sprawdzony pomysł.

Czynsz płatny wspólnocie wynosi 700 zł i obejmuje fundusz remontowy, eksploatację, zaliczkę na zimną wodę, odprowadzanie ścieków i wywóz śmieci, a także centralne ogrzewanie miejskie. Prąd i gaz rozliczane są na podstawie indywidualnych umów zawieranych z dostawcami tych mediów.

Stan prawny uregulowany, wspólność ustawowa majątkowa małżeńska. Brak obciążeń.

Naszym zdaniem:

Ścisłe centrum to pożądana lokalizacja, nie tylko pod kątem mieszkaniowym, ale i możliwości prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Kamienica, w której znajduje się oferowany apartament, jest według nas jednym z najładniejszych tego typu budynków w Raciborzu. Sąsiedzikulturalnymi ludźmi na poziomie, co również jest istotne dla Państwa jako przyszłych mieszkańców. Wyróżnikiem apartamentu jest okazały salon, który bez problemów pomieści większą ilość osób podczas rodzinnych prywatek czy służbowych bankietów. Apartament przeznaczony dla osób poszukujących miejsca z duszą i wyjątkowym charakterem. Do tego pierwsze piętro, no i cena...my uważamy, że atrakcyjna, a Państwo sami będziecie mieli okazję to ocenić.

Ale to nie wszystko…

Jeśli zdecydujesz się na zakup tego mieszkania załatwię za Ciebie formalności urzędowe związane z przygotowaniem aktu notarialnego, nasza firma posiada elastyczne terminy w kancelariach notarialnych. Zdaję sobie sprawę, że nabywając własną nieruchomość inwestujesz oszczędności całego życia lub zaciągasz kredyt na resztę życia. Wiem jak ważne jest dla Ciebie odpowiednie dogranie terminów sprzedaży oraz wydania nieruchomości. Z nami wszystkie te skomplikowane sprawy nabiorą ludzkiej twarzy.

Zadzwoń, umówmy się na spotkanie, a będę Ci towarzyszyć od prezentacji, aż po akt notarialny.

Tobiasz Maliński – Tel. 513 305 936

Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 ust. 1 KC.

Cena: 1.00 PLN
Data wygaśnięcia oferty: 2021-07-13


PARTNERZY STRATEGICZNI

               Logo Bank Pekao 2 new               tauron               grud               travelplanet               dywyta                castorama               logo el bis               instalbud

WojciechNieruchomości - pośrednictwo, inwestycje WojciechNieruchomości - pośrednictwo, inwestycje WojciechNieruchomości - pośrednictwo, inwestycje WojciechNieruchomości - pośrednictwo, inwestycje WojciechNieruchomości - pośrednictwo, inwestycje WojciechNieruchomości - pośrednictwo, inwestycje