REKLAMA

Mieszkania:REZERWACJA
1.00 PLN
REZERWACJA Właściciel mgr. Wojciech Rauch, wojtekrauch@wp.pl Cena: 1.00 PLN
No location available
ID obiektu: 625
Tytuł: REZERWACJA
Opis:

 

 

Ostatnio takie mieszkania są jak YETI

 

YETI – niby istnieje, niby każdy wie jak wygląda, a mało kto widział....w ciągu minionych miesięcy sprzedając mieszkania - mamy wrażenie, że mówiąc o mieszkaniach na parterze - są one właśnie jak Yeti. Trudno je znaleźć, a jak już coś się pojawia to szybko znika. Czy tak będzie i w tym przypadku?

 

Dzięki prowadzeniu przez nas jedynej w powiecie raciborskim Autoryzowanej Placówki Partnerskiej firmy Tauron, przepisanie liczników załatwisz z nami na miejscu. A dzięki posiadaniu własnej Agencji Bankowej Pekao S.A., możesz tą nieruchomość nabyć już za 710,15 zł miesięcznie. Więc gdybyś myślał/a o kupnie tej nieruchomości – kompleksowo obsłużymy Cię w jednym miejscu – Punkt OPAWSKA 72A w Raciborzu.

 

Niewątpliwie atutem numer 1 jest lokalizacja – ulica Słowackiego. Trudno o lepsze położenie w Raciborzu. Bliziutko szkoła – na wyciągnięcie ręki sklepy – do urzędów można przejść spacerkiem. Szczególnie dobrze będzie się tutaj mieszkało rodzinie z dziećmi. Miejsca parkingoweznajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie budynku. Innymi słowy – nie nabiegasz się zbyt wiele nosząc zakupy z samochodu do mieszkania. Każdy kto tutaj mieszka wie o czym mowa.

 

Poza tym parter – pod kątem rodzin z pociechami – to niesamowity atut. Sam mieszkam na wyższych kondygnacjach i wiem ile wysiłku kosztuje codzienne wniesienie zakupów, wnoszenie wózka oraz innych dziecięcych akcesoriów. Mieszkając na parterze, nawet nie odczujesz „uciążliwości” załatwiania codziennych sprawunków. W szczególności kobiety docenią tę kondygnację.

 

Powierzchnia wynosi 64,44 m2 (zgodnie z księgą wieczystą) i obejmuje:

3 pokoje

- łazienkę,

- osobne WC,

- kuchnię

- przedpokój

- loggię,

- piwnicę.

 

Mieszkanie zostało opróżnione przez dotychczasowych właścicieli, co w połączeniu z koniecznością przeprowadzenia modernizacji wnętrza pozwoli od razu rozpocząć prace remontowo budowlane.

 

Mieszkanie znajduje się w zadbanym 10-piętrowym wieżowcu z windą zarządzanym przez spółdzielnię Nowoczesna – znaną z dbałości o swoje budynki. Elewacja ocieplona, odmalowana, nowe domofony, wyremontowane klatki schodowe. Całość prezentuje się estetycznie. Mieszkanie znajduje się na parterze. Jest to mieszkanie środkowe co pozwala zaoszczędzić na kosztach ogrzewania. Prawdę mówiąc – koszty ogrzewania są tutaj symboliczne.

 

Czynsz wynosi – 700 zł – składa się z funduszu remontowego, bieżącej eksploatacji, zimnej wody miejskiej, centralnego ogrzewania miejskiego, opłaty za ścieki oraz śmieci. Woda ogrzewana piecykiem gazowym znajdującym się w łazience. W budynku jest Vectra.

 

Ale to nie wszystko....

 

Jeśli zdecydujesz się na zakup, załatwię za Ciebie formalności urzędowe związane z przygotowaniem aktu notarialnego. Nasza firma posiada elastyczne terminy w kancelariach notarialnych. Zdaję sobie sprawę, że nabywając własną nieruchomość inwestujesz wszystkie oszczędności lub zaciągasz kredyt na resztę życia. Wiem jak ważne jest dla Ciebie odpowiednie dogranie terminów sprzedaży oraz wydania nieruchomości. Z naszą firmą wszystkie te skomplikowane sprawy nabiorą ludzkiej twarzy.

 

Zadzwoń, umówmy się na spotkanie, a będę Ci towarzyszył od prezentacji, aż po akt notarialny.

Tobiasz Maliński  – Tel. 513 305 936

 

Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 ust. 1 KC.

Cena: 1.00 PLN
Data wygaśnięcia oferty: 2021-09-25


WojciechNieruchomości - pośrednictwo, inwestycje WojciechNieruchomości - pośrednictwo, inwestycje WojciechNieruchomości - pośrednictwo, inwestycje WojciechNieruchomości - pośrednictwo, inwestycje WojciechNieruchomości - pośrednictwo, inwestycje WojciechNieruchomości - pośrednictwo, inwestycje