REKLAMA

Mieszkania:Taki ładny dom....w taaaakiej cenie?!
339,000.00 PLN
Taki ładny dom....w taaaakiej cenie?! Właściciel mgr. Wojciech Rauch, wojtekrauch@wp.pl Cena: 339,000.00 PLN
No location available
ID obiektu: 528
Tytuł: Taki ładny dom....w taaaakiej cenie?!
Opis:

 

 

 

Idealny dla 2 rodzin i pod działalność!!!

Lokalizacja – Raszczyce – 10

Standard budynku – po generalnej modernizacji – 10

Działka – estetyka i przestronność – 10

Możliwość prowadzenia firmy – 10

Cena – jak na dzisiejsze czasy – bardzo dobra.

Dzięki prowadzeniu przez nas jedynej w powiecie raciborskim Autoryzowanej Placówki Partnerskiej firmy Tauron, przepisanie liczników załatwisz z nami na miejscu. A dzięki posiadaniu własnej Agencji Bankowej Pekao S.A., możesz tę nieruchomość nabyć w kredycie hipotecznym już za 1350,68 zł miesięcznie. Więc gdybyś myślał/a o kupnie tej nieruchomości – kompleksowo obsłużymy Cię w jednym miejscu – Punkt OPAWSKA 72A w Raciborzu.

Raszczyce to bardzo ładna miejscowość w powiecie rybnickim – piękne widoki, czyste powietrze – szybki dojazd do Raciborza i Rybnika. Lubiana zarówno przez raciborzan jak i rybniczan. Na miejscu sklepy, przychodnia zdrowia, przedszkole, komunikacja publiczna.

Nieruchomość położona jest przy drodze łączącej Rybnik z Raciborzem. Budynek oddalony jest od krawędzi drogi o około 60 m. To właśnie położenie – oprócz lokalizacji – jest drugim głównym atutem nieruchomości. W połączeniu z szerokimi możliwościami, które daje plan zagospodarowania przestrzennego – jest ono atrakcyjne.

Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego gminy Lyski zezwala tutaj nie tylko na zamieszkanie, ale także prowadzenie firmy – również samodzielne w całym budynku. Biorąc pod uwagę przeznaczenie uzupełniające, w szczególności garaże lub nośniki reklamowe – nieruchomość jest naprawdę atrakcyjna. Można więc cały budynek przeznaczyć na działalność gospodarczą, np. gabinety kosmetyczne, kancelarię projektową, prywatną przychodnię lekarską lub prywatne przedszkole :).

Z drugiej strony można połączyć możliwość zamieszkania z prowadzeniem firmy, gdyż zarówno metraż jak i układ domu na to pozwalają. Parter można wykorzystać pod działalność, a piętro do zamieszkania dla właścicieli. Poza tym duża przestrzeń działki pozwala na zorganizowanie wystarczającej liczby miejsc parkingowych dla klientów i domowników.

Przyjrzyjmy się bliżej nieruchomości:

- działka budowlano-inwestycyjna o powierzchni 3029 m2

- budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 180 m2

- budynek garażowo-gospodarczy o powierzchni około 50 m2.

Struktura domu jest następująca:

- częściowe podpiwniczenie: kotłownia, skład opału, spiżarnia,

- parter: 4 pokoje, łazienka, kuchnia, pralnia, taras,

- piętro: 4 pokoje, kuchnia, łazienka

- poddasze.

W sumie budynek obejmuje 8 pokoi, 2 kuchnie i 2 łazienki. Łącząc to z osobną klatką schodową – teraz już widzisz skąd pomysł o połączeniu mieszkania z własnym biznesem....lub możliwości mieszkania 2 rodzin.

Standard wnętrza jest zachęcający. Na przestrzeni ostatnich 7 lat przeprowadzono generalna modernizację budynku: elektryka w miedzi, hydraulika w plastiku, ściany w gładziach, nowy piec węglowy i bojler z grzałką elektryczną, nowe grzejniki aluminiowe, posadzki w panelach, płytkach PCV. Wejście do piwnicy jest także wypłytkowane. Wszystko widać na zdjęciach. Na dzień dzisiejszy wystarczy wstawić więcej mebli i można działać :).

Dach kryty blachodachówką, ocieplony wełną mineralną, gruba ściana zewnętrzna z cegły. Budynek ma korzystne parametry termiczne – w lecie utrzymuje się tutaj przyjemny chłód, zimą mury dobrze trzymają ciepło.

Lokalizacja, położenie, działa budowlano-inwestycyjna, możliwość mieszkania 2 rodzin, możliwość prowadzenia firmy, standard wnętrza do wejścia – wszystko to jest w dobrej cenie niezależnie od póżniejszego przeznaczenia nieruchomości.

Jeśli zdecydujesz się na zakup tego domu załatwię za Ciebie formalności urzędowe związane z przygotowaniem aktu notarialnego. Nasza firma posiada elastyczne terminy w kancelariach notarialnych. Zdaję sobie sprawę, że nabywając własny dom inwestujesz wszystkie oszczędności lub zaciągasz kredyt na resztę życia. Wiem jak ważne jest dla Ciebie odpowiednie dogranie terminów sprzedaży oraz wydania nieruchomości. Z naszą firmą wszystkie te skomplikowane sprawy nabiorą ludzkiej twarzy.

Zadzwoń, umówmy się na spotkanie, a będę Ci towarzyszył na każdym etapie zakupu - od prezentacji, aż po akt notarialny.

Tobiasz Maliński – Tel. 513 305 936

Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 ust. 1 KC.

Cena: 339,000.00 PLN
Agent: tobiasz maliński
Data wygaśnięcia oferty: 2020-05-20


PARTNERZY STRATEGICZNI

               Logo Bank Pekao 2 new               tauron               grud               travelplanet               dywyta                castorama               logo el bis               instalbud

WojciechNieruchomości - pośrednictwo, inwestycje WojciechNieruchomości - pośrednictwo, inwestycje WojciechNieruchomości - pośrednictwo, inwestycje WojciechNieruchomości - pośrednictwo, inwestycje WojciechNieruchomości - pośrednictwo, inwestycje WojciechNieruchomości - pośrednictwo, inwestycje