REKLAMA

Mieszkania:Do "zabawy" dla budowlańca
59,000.00 PLN
Do Właściciel mgr. Wojciech Rauch, wojtekrauch@wp.pl Cena: 59,000.00 PLN
No location available
ID obiektu: 548
Tytuł: Do "zabawy" dla budowlańca
Opis:

Do „zabawy” dla budowlańca

 

Nie będę owijał w bawełnę. Tego typu nieruchomości przeznaczone są dla kogoś kto posiada już doświadczenie budowlane, a także odpowiednią wiedzę. Sprawa dokończenia budowy jest jak najbardziej do ogarnięcia. Cena domu została ustalona na poziomie, który rekompensowałby ewentualne niedogodności podczas kontynuowania procesu budowlanego.

Nieruchomość znajduje się w Tłustomostach. Niewielkiej, kameralnej miejscowości między Makowem, a Kietrzem. Miejsce idealne dla kogoś, kto pracuje również w pobliskich Eko-Oknach ????.

Już dziś nieruchomość można nabyć za 179,88 zł miesięcznie.......oferta jest naprawdę interesująca. Taka rata tylko u nas. Dzięki posiadaniu własnej agencji bankowej Pekao S.A. tylko my jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu taką ratę. Gdybyście Państwo myśleli o kupnie tej nieruchomości - kompleksowo obsłużymy Państwa w jednym miejscu - Opawska 72a w Raciborzu.

Przyjrzymy się wspólnie szczegółom.

Dom, który oferujemy został wzniesiony w latach 1980-tych i posiada typową, jak na tamten czas, architekturę oraz technologię budowlaną. Jest budynkiem murowanym z cegły, fundamenty i stropy wylewane. Stropodach kryty papą. Schody wylewane. Budynek piętrowy o 10 pomieszczeniach. Powierzchnia zabudowy wynosi około 130 m2. Na początku należy wykonać inwentaryzację obiektu budowlanego i złożyć wniosek o nowe pozwolenie na budowę w Starostwie Powiatowym w Głubczycach.

Dom znajduje się na działce o powierzchni 23 arów o bezpośrednim dojeździe asfaltowym. Od drogi działka posiada szerokość 26 m. Lekko zwęża się ku tyłowi. Szerokość tylna wynosi 16 m, dłuższy bok posiada długość 160 m, krótszy bok około 139 m. 9 arów od drogi przeznaczone jest budowlane, reszta działki stanowi grunt rolny.

Cena, cena, jeszcze raz cena – jeśli policzyć koszty budowy takiego obiektu w stanie surowym otwartym oraz koszty zakupu działki……sam widzisz…..że zmieszczenie się w budżecie 59 000 zł jest nie realne. A tu….budynek już na gotowo – wystarczy wznowić budowę i wykończyć wedle uznania.

 

Jeśli zdecydujesz się na zakup tego domu załatwię za Ciebie formalności urzędowe związane z przygotowaniem aktu notarialnego, nasza firma posiada elastyczne terminy w kancelariach notarialnych. Zdaję sobie sprawę, że nabywając własny dom inwestujesz oszczędności całego życia lub zaciągasz kredyt na resztę życia. Wiem jak ważne jest dla Ciebie odpowiednie dogranie terminów sprzedaży oraz wydania nieruchomości. Z nami wszystkie te skomplikowane sprawy nabiorą ludzkiej twarzy.

 

Zadzwoń, umówmy się na spotkanie, a będę Ci towarzyszyć od prezentacji, aż po akt notarialny :)

Tobiasz Maliński – Tel. 513 305 936

Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 ust. 1 KC.

Cena: 59,000.00 PLN
Agent: tobiasz maliński
Data wygaśnięcia oferty: 2020-07-15


PARTNERZY STRATEGICZNI

               Logo Bank Pekao 2 new               tauron               grud               travelplanet               dywyta                castorama               logo el bis               instalbud

WojciechNieruchomości - pośrednictwo, inwestycje WojciechNieruchomości - pośrednictwo, inwestycje WojciechNieruchomości - pośrednictwo, inwestycje WojciechNieruchomości - pośrednictwo, inwestycje WojciechNieruchomości - pośrednictwo, inwestycje WojciechNieruchomości - pośrednictwo, inwestycje