REKLAMA

Mieszkania:Dom w cenie mieszkania - w prestiżowej lokalizacji
207,000.00 PLN
Dom w cenie mieszkania - w prestiżowej lokalizacji Właściciel mgr. Wojciech Rauch, wojtekrauch@wp.pl Cena: 207,000.00 PLN
No location available
ID obiektu: 563
Tytuł: Dom w cenie mieszkania - w prestiżowej lokalizacji
Opis:

 

 

 

Dom w cenie mieszkania – w prestiżowej lokalizacji

W czasach, kiedy ceny mieszkań biją kolejne rekordy, a czynsze stale drożeją – wskazane jest znalezienie taniej w utrzymaniu alternatywy. Może nią być niewielki domek z kawałkiem własnego ogródka…jeśli dodamy do tego prestiżową lokalizację i rozsądną cenę – okazuje się, że w czasach taniego kredytu warto bliżej przyjrzeć się takiemu rozwiązaniu.

Specjalnie dla Państwa mamy właśnie tego typu łakomy, bezczynszowy, kąsek – znajdujący się w jednej z najlepszych lokalizacji dostępnych na raciborskim rynku nieruchomości - w dzielnicy Ocice.

Dzięki prowadzeniu przez nas jedynej w powiecie raciborskim Autoryzowanej Placówki Partnerskiej firmy Tauron, przepisanie liczników załatwisz z nami na miejscu. A dzięki posiadaniu własnej Agencji Bankowej Pekao S.A., możesz tą nieruchomość nabyć w kredycie hipotecznym już za 798,53 zł miesięcznie. Więc gdybyś myślał/a o kupnie tej nieruchomości – kompleksowo obsłużymy Cię w jednym miejscu – Punkt OPAWSKA 72A w Raciborzu.

Dzielnica Racibórz-Ocice to zdecydowanie prestiżowe położenie o nienagannym sąsiedztwie. Mieszkają tutaj wpływowi raciborzanie, a okolica jest estetyczna i zadbana. Dojazd do centrum nie stanowi problemu – wystarczy 5 minut jazdy samochodem, by dotrzeć do ważnych punktów infrastrukturalnych.

Lokalizacja nie jest jednak jednym atutem domu, który Państwu prezentujemy...

Oferowana nieruchomość składa się z działki o powierzchni 407 m2 oraz domu typu bliźniak o powierzchni 55,7 m2. Działka w kształcie prostokąta, płaska – koszenie trway zajmie tylko kilka chwil. Jest tutaj miejsce zarówno na część rekreacyjną jak i na estetyczne skalniaki. Media miejskie: prąd, woda, gaz, kanalizacja burzowa i sanitarna.

Dom posiada częściowe podpiwniczenie, parter oraz użytkowe poddasze. Struktura poszczególnych kondygnacji jest następująca:

- parter: 1 pokój + kuchnia

- poddasze: 2 pokoje

Budynek wzniesiono w technologii tradycyjnej – murowany z cegły, dach dwuspadowy kryty dachówką. Wnętrze do generalnej modernizacji i unowocześnienia. Istnieje możliwość rozbudowy.

Na rynku zawsze jest deficyt małych domków w dobrych lokalizacjach. Tym bardziej, jeśli szukasz czegoś podobnego, nawet nie ma nad czym się zastanawiać. Tym bardziej jeśli domek znajduje się w dzielnicy Ocice.

Ale to nie wszystko….

Jeśli zdecydujesz się na zakup tego domu załatwię za Ciebie formalności urzędowe związane z przygotowaniem aktu notarialnego, nasza firma posiada elastyczne terminy w kancelariach notarialnych. Zdaję sobie sprawę, że nabywając własny dom inwestujesz oszczędności całego życia lub zaciągasz kredyt na resztę życia. Wiem jak ważne jest dla Ciebie odpowiednie dogranie terminów sprzedaży oraz wydania nieruchomości. Z nami wszystkie te skomplikowane sprawy nabiorą ludzkiej twarzy.

Zadzwoń, umówmy się na spotkanie, a będę Ci towarzyszyć od prezentacji, aż po akt notarialny :)

Tobiasz Maliński – Tel. 513 305 936

Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 ust. 1 KC.

Cena: 207,000.00 PLN
Agent: tobiasz maliński
Data wygaśnięcia oferty: 2020-10-17


PARTNERZY STRATEGICZNI

               Logo Bank Pekao 2 new               tauron               grud               travelplanet               dywyta                castorama               logo el bis               instalbud

WojciechNieruchomości - pośrednictwo, inwestycje WojciechNieruchomości - pośrednictwo, inwestycje WojciechNieruchomości - pośrednictwo, inwestycje WojciechNieruchomości - pośrednictwo, inwestycje WojciechNieruchomości - pośrednictwo, inwestycje WojciechNieruchomości - pośrednictwo, inwestycje