REKLAMA

Mieszkania:Piechotą do pracy w Eko-Oknach
99,000.00 PLN
Piechotą do pracy w Eko-Oknach Właściciel mgr. Wojciech Rauch, wojtekrauch@wp.pl Cena: 99,000.00 PLN
No location available
ID obiektu: 564
Tytuł: Piechotą do pracy w Eko-Oknach
Opis:

 

 

 

Piechotą do pracy w Eko-Oknach

Jeśli masz już dość dojazdów do pracy w Eko-Oknach….

Jeśli siedzenie w aucie lub autobusie Cię irytuje…..

Jeśli masz już dość codziennego przeciskania się przez uliczne „korki”….

…warto pomyśleć o zamieszkaniu w Pietrowicach Wielkich.

Mamy dla Ciebie dom oddalony tylko o 1 km od Eko-Okien…piechotą dotrzesz do pracy w 14 minut. To jest naprawdę dobra alternatywa dla dojazdów.

Tym bardziej, że jeśli pracujesz w Eko-Oknach – będzie Cię stać na ten dom. W kredycie hipotecznym możesz go nabyć za 418,70 zł miesięcznie. To taniej niż czynsz za mieszkanie dwupokojowe w Raciborzu. Wszystko to dzięki posiadaniu przez nas własnej Agencji Bankowej Pekao S.A.. Ponadto, dzięki prowadzeniu przez nas jedynej w powiecie raciborskim Autoryzowanej Placówki Partnerskiej firmy Tauron, przepisanie liczników załatwisz z nami na miejscu. Więc gdybyś myślał/a o kupnie tej nieruchomości – kompleksowo obsłużymy Cię w jednym miejscu – Punkt OPAWSKA 72A w Raciborzu.

Wnętrze domu przeznaczone jest do aranżacji, ale to duży plus – od początku urządzisz go wedle własnego pomysłu. Z dachu na głowę nie kapie – wymienione pokrycie, dom jest suchy, mur gruby z cegły klinkierki poniemieckiej. Przy odrobinie własnej inwencji oraz umiejętnościach remontowych – stworzysz dla siebie i swojej rodziny naprawdę przytulne gniazdko. Tym bardziej, że oferowany budynek to kameralna parterówka z użytkowym poddaszem o powierzchni około 120 m2. Brakuje tego typu budynków na rynku.

Nieruchomość składa się z:

- domu mieszkalnego,

- zabudowań garażowo-gospodarczych o powierzchni około 80 m2 i wysokości od posadzki do sufitu około 3,5 m,

- działki budowlanej o powierzchni 1550 m2.

Budynek mieszkalny jest częściowo podpiwniczony, składa się z 5 pokoi, pomieszczenia łazienkowego i kuchennego. 4 pokoje znajdują się na parterze, a 1 pokój na poddaszu. Oprócz tego na poddaszu znajdują się strychy, które można ze sobą połączyć aranżując piękną, otwartą przestrzeń. Dach pokryty jest blachą, pierwotna dachówka została wymieniona na blachę. Fundamenty z cegły, strop łukowy, ceramiczny nad piwnicą. Dzisiaj tak się już nie buduje…..

Dom pochodzi z 1912 roku. Budynki garażowo-gospodarcze zostały wybudowane w latach 1970-tych (sprzedający posiadają pierwotne pozwolenie na budowę). Budynki te są świetnym miejscem do przydomowego majsterkowania – pozwalają także prowadzić własny biznes. Są murowane z bloczków betonowych, dachu krytym papą o łącznej powierzchni około 80 m2. Wysokość 3,5 m. Jest także dostępny kanał samochodowy.

Duży potencjał skrywa działka o powierzchni ponad 15 arów. Można tutaj wznieść kolejny budynek, np. domek dla dzieci, albo urządzić przepiękne ranczo. Wszystko w Twoich rękach.

Jeśli zdecydujesz się na zakup tego domu załatwię za Ciebie formalności urzędowe związane z przygotowaniem aktu notarialnego, nasza firma posiada elastyczne terminy w kancelariach notarialnych. Zdaję sobie sprawę, że nabywając własny dom inwestujesz oszczędności całego życia lub zaciągasz kredyt na resztę życia. Wiem jak ważne jest dla Ciebie odpowiednie dogranie terminów sprzedaży oraz wydania nieruchomości. Z nami wszystkie te skomplikowane sprawy nabiorą ludzkiej twarzy.

Zadzwoń, umówmy się na spotkanie, a będę Ci towarzyszyć od prezentacji, aż po akt notarialny :)

Tobiasz Maliński – Tel. 513 305 936

Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 ust. 1 KC.

.

Cena: 99,000.00 PLN
Agent: tobiasz maliński
Data wygaśnięcia oferty: 2020-11-05


PARTNERZY STRATEGICZNI

               Logo Bank Pekao 2 new               tauron               grud               travelplanet               dywyta                castorama               logo el bis               instalbud

WojciechNieruchomości - pośrednictwo, inwestycje WojciechNieruchomości - pośrednictwo, inwestycje WojciechNieruchomości - pośrednictwo, inwestycje WojciechNieruchomości - pośrednictwo, inwestycje WojciechNieruchomości - pośrednictwo, inwestycje WojciechNieruchomości - pośrednictwo, inwestycje