REKLAMA

Mieszkania:Zobacz co znaleźliśmy dla Ciebie
48,120.00 PLN
Zobacz co znaleźliśmy dla Ciebie Właściciel mgr. Wojciech Rauch, wojtekrauch@wp.pl Cena: 48,120.00 PLN
No location available
ID obiektu: 565
Tytuł: Zobacz co znaleźliśmy dla Ciebie
Opis:

 

 

 

Zobacz co znaleźliśmy dla Ciebie

Prezentujemy nietypową i niecodzienną ofertę sprzedaży kompleksu, aż 3 nieruchomości pod Raciborzem.

Jeśli szukasz:

- kameralnego miejsca do budowy lub remontu własnego domku parterowego…

- lub pracujesz w Eko-Oknach i szukasz miejsca do zamieszkania blisko pracy…

- lub masz dość trzymania pieniędzy w banku i chcesz zainwestować….

- lub spodobała Ci się lokalizacja i po prostu chcesz nabyć coś w tym rejonie….

….a do tego posiadasz ograniczony budżet…..ta oferta jest dla Ciebie.

Samborowice – kameralna wioska między Raciborzem, a Krzanowicami, w gminie Pietrowice Wielkie. Jest to najprężniej rozwijająca się gmina powiatu raciborskiego. Do Raciborza dojedziesz w 10 minut samochodem. Do granicy czeskiej „rzut beretem”. Mieszkańcy przyjaźni i życzliwi. Na miejscu wszystko to czego trzeba by funkcjonować – sklep, szkoła, kościół, komunikacja publiczna. Najbliższa przychodnia zdrowia w Krzanowicach. Co najważniejsze – spokój, cisza i czyste powietrze. Czyli wszystko to czego brakuje w miastach.

Jak wspomniałem, do sprzedaży mamy 3 działki:

- działkę budowlaną o powierzchni 620 m2, szerokości od frontu 18 m, z bezpośrednim dojazdem z drogi gminnej, zabudowaną budynkiem z 1900 roku o powierzchni około 80 m2,

- działkę rolną o powierzchni 2600 m2, szerokości od frontu 26 m, z dojazdem z drogi publicznej,

- działkę rolna o powierzchni 1024 m2, szerokości frontu 14 m, z dojazdem z drogi publicznej.

Działka rolna 26 arów położona jest w odległości około 100 m od działki zabudowanej budynkiem z 1900 roku, z kolei działka 1024 m2 oddalona jest od tego budynku o około 1 km. Wszystkie 3 nieruchomości znajdują się w obrębie administracyjnym Samborowic i należą do jednego właściciela. Zapisane są w jednej księdze wieczystej, której działy III i IV są wolne od wpisów. Z uwagi na specyfikę transakcji zakup tylko za gotówkę.

Co nabędziesz w cenie 48 120 zł?

W sumie ponad 40 arów gruntów, z czego ponad 6 arów jest przeznaczone pod budownictwo mieszkaniowe. Jeśli myślisz o nabyciu z powodów inwestycyjnych, złóż od razu wniosek do gminy Pietrowice Wielkie o odrolnienie dwóch wspomnianych działek.

Nim zapytasz o negocjację ceny – zadaj sobie proszę pytanie czy średnia cena 11 zł/m2 gruntu w najlepiej rozwijającej się gminie powiatu raciborskiego to dużo….tym bardziej, że oferowane nieruchomości mają potencjał, a gmina nie zamierza stać w miejscu.

Ale to nie wszystko….

Jeśli zdecydujesz się na zakup tych nieruchomości załatwię za Ciebie formalności urzędowe związane z przygotowaniem aktu notarialnego, nasza firma posiada elastyczne terminy w kancelariach notarialnych. Zdaję sobie sprawę, że nabywając własny dom inwestujesz oszczędności całego życia lub zaciągasz kredyt na resztę życia. Wiem jak ważne jest dla Ciebie odpowiednie dogranie terminów sprzedaży oraz wydania nieruchomości. Z nami wszystkie te skomplikowane sprawy nabiorą ludzkiej twarzy.

Zadzwoń, umówmy się na spotkanie, a będę Ci towarzyszyć od prezentacji, aż po akt notarialny :)

Tobiasz Maliński – Tel. 513 305 936

Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 ust. 1 KC.

.

Cena: 48,120.00 PLN
Agent: tobiasz maliński
Data wygaśnięcia oferty: 2020-11-08


PARTNERZY STRATEGICZNI

               Logo Bank Pekao 2 new               tauron               grud               travelplanet               dywyta                castorama               logo el bis               instalbud

WojciechNieruchomości - pośrednictwo, inwestycje WojciechNieruchomości - pośrednictwo, inwestycje WojciechNieruchomości - pośrednictwo, inwestycje WojciechNieruchomości - pośrednictwo, inwestycje WojciechNieruchomości - pośrednictwo, inwestycje WojciechNieruchomości - pośrednictwo, inwestycje