REKLAMA

Mieszkania:Śródziemnomorsko w centrum miasta
155,000.00 PLN
Śródziemnomorsko w centrum miasta Właściciel mgr. Wojciech Rauch, wojtekrauch@wp.pl Cena: 155,000.00 PLN
No location available
ID obiektu: 613
Tytuł: Śródziemnomorsko w centrum miasta
Opis:

 

 

 

Śródziemnomorsko w centrum miasta

Pierwsze skojarzenie, gdy zobaczyłem budynek i miejsce? Trochę jak w Grecji lub Chorwacji. I chodź miastom województwa śląskiego daleko do tamtejszej atmosfery, to jednak ta nieruchomość sprawiła, że na chwilę poczułem się całkiem inaczej. Ty także to poczujesz.

Dzięki prowadzeniu przez nas jedynej w powiecie raciborskim Autoryzowanej Placówki Partnerskiej firmy Tauron, przepisanie liczników załatwisz z nami na miejscu. A dzięki posiadaniu własnej Agencji Bankowej Pekao S.A., możesz tą nieruchomość nabyć w kredycie gotówkowym. Więc gdybyś myślał/a o kupnie tej nieruchomości – kompleksowo obsłużymy Cię w jednym miejscu – Punkt OPAWSKA 72A w Raciborzu.

Dom znajduje się w centrum Rydułtów….ale okolica zupełnie nie przypomina standardowego centrum, w którym słychać zgiełk przechodniów i samochodów. Z jednej strony, wszędzie jest tutaj blisko. Nie posiadając samochodu można załatwiać codzienne sprawy. Z drugiej strony, nieruchomość posiada tylko 1 bezpośredniego sąsiada, wokół jest sporo przestrzeni. Stanowi ona oazę świętego spokoju w samym centrum miasta. Uroku dodaje ukwiecony, nasłoneczniony ogródek oraz architektura przywodząca na myśl właśnie śródziemnomorskie skojarzenia.

Jak to wygląda w konkretach?

Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 75 m2, składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z WC. Posiada pomieszczenie w którym znajduje się piec węglowy. Brak piwnicy. Budynek parterowy wzniesiony w 2003 roku na płycie fundamentowej 10 m x 10 m. Ściany z gazobetonu, ocieplenie styropianem 10 cm. Grubość ścian zewnętrznych łącznie z ociepleniem wynosi około 32 cm. Drzwi zewnętrzne antywłamaniowe, okna PCV, rolety zewnętrzne, instalacja alarmowa oraz monitoring. Dom posiada dostęp do wody, prądu oraz szamba 3-komorowego. Jest także dostęp do kanalizacji, jednak brak jest przyłącza. Budynek posiada także projekt przyłączeniowy instalacji gazowej. Na dzień dzisiejszy gaz pochodzi z butli.

Wyposażenie widoczne na zdjęciach pozostaje, za wyjątkiem sprzętu RTV, lodówki oraz kanapy z salonu.

Działka prostokątna, płaska o powierzchni 360 m2. Łatwa w utrzymaniu. Znajdzie się przestrzeń zarówno na urządzenie grilla, jak i na rodzinny wypoczynek. Przestronna weranda pozwala na sporą dozę intymności.

Szczegóły prawne:

Budynek znajduje się na terenach mieszkaniowych w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego

Dostęp do drogi publicznej odbywa się za pośrednictwem służebności przejazdu zapisanych w księdze wieczystej

Brak hipoteki (dział IV wolny od wpisów)

Jeden właściciel

Ale to nie wszystko…

Jeśli zdecydujesz się na zakup tego domu załatwię za Ciebie formalności urzędowe związane z przygotowaniem aktu notarialnego. Nasza firma posiada elastyczne terminy w kancelariach notarialnych. Zdaję sobie sprawę, że nabywając własny dom inwestujesz wszystkie oszczędności lub zaciągasz kredyt na resztę życia. Wiem jak ważne jest dla Ciebie odpowiednie dogranie terminów sprzedaży oraz wydania nieruchomości. Z nami wszystkie te skomplikowane sprawy nabiorą ludzkiej twarzy.

 

Zadzwoń, umówmy się na spotkanie, a będę Ci towarzyszył od prezentacji, aż po akt notarialny.

Tobiasz Maliński Tel. 513 305 936

Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 ust. 1 KC.

 

Cena: 155,000.00 PLN
Data wygaśnięcia oferty: 2021-07-20


PARTNERZY STRATEGICZNI

               Logo Bank Pekao 2 new               tauron               grud               travelplanet               dywyta                castorama               logo el bis               instalbud

WojciechNieruchomości - pośrednictwo, inwestycje WojciechNieruchomości - pośrednictwo, inwestycje WojciechNieruchomości - pośrednictwo, inwestycje WojciechNieruchomości - pośrednictwo, inwestycje WojciechNieruchomości - pośrednictwo, inwestycje WojciechNieruchomości - pośrednictwo, inwestycje