REKLAMA

Nie masz dostępu do tej częsci witryny

NAJNOWSZE OFERTY

      3,5 pokoju... Jak to 3,5 pokoju? Okazuje się, że to możliwe. Mieszkanie jest duże, przestronne – 4 pokoje to nie są, ale na 3 pokoje też nie wygląda – stąd rzeczywiście mamy tutaj 3,5 pokoju....ale to dobra wiadomość. Funkcjonalny układ sprawia, że jest w mieszkaniu "czym oddychać". Ale to nie wszystko. Głównym atutem jest lokalizacja. Ulica Szczęśliwa – nie bez przyczyny posiada taką nazwę, gdyż mieszka się tutaj naprawdę dobrze. Ścisłe centrum miasta – w skali 1 do 10 – zdecydowane 10. Wszędzie blisko, a zarazem wokół ogródki działkowe, park oraz tereny rekreacyjne. Rzadko kiedy na tej ulicy trafia się coś ciekawego do sprzedaży. Oferowane mieszkanie jest bardzo ciekawe. Metraż – 73,13 m2, składa się z: - dużego salonu, - pokoju pod biuro lub dziecięcego, - dwusegmentowej sypialni, która jest na tyle duża, że stanowi właśnie 1,5 pokoju :) - łazienki z wanną i kabiną kąpielową - osobnego WC, - przedpokoju, - dużej loggi. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 12 m2. Mieszkanie jest czyściutkie pod względem prawnym – księga wieczysta bez obciążeń....do tego jeden właściciel. Standard wnętrza – do wejścia: - okna PCV - drzwi antywłamaniowe - na podłogach panele, - loggia wypłytkowana - łazienka oraz WC w kafelkach, - ściany i sufity w gładziach, - elektryka w miedzi – korki modułowe. Czynsz niewygórowany jak na metraż – 630 zł w tym miejskie centralne ogrzewanie. Zarządcą budynku jest PGL Dom. Mieszkanie jest atrakcyjne dla rodziny z dziećmi nie tylko z powodu lokalizacji i metrażu, ale także usytuowania na parterze. Wniesienie wózka czy zakupów nie będzie stanowiło tutaj problemu. Lokalizacja, metraż, układ, standard – jeśli przyjrzeć się tym zaletom łącznie – mieszkanie jest warte swojej ceny. Zapraszam na spotkanie Tobiasz Maliński – Twój człowiek od nieruchomości – Tel. 513 305 936 Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 ust. 1 KC. Treść ogłoszenia objęta jest prawami autorskimi firmy Wojciech Nieruchomości.

      Na wypasie Jeśli przyjrzeć się tej ofercie to trudno znaleźć coś konkurencyjnego, bo: - lokalizacja jest pierwszorzędna – ul. Słowackiego – faworyt wśród raciborskich lokalizacji - sąsiedztwo – nienaganne – spokojne - standard mieszkania – po generalnym remoncie, ze sprzętami i meblami - komfort życia – naprawdę satysfakcjonujący. Ulica Słowackiego znajduje się w ścisłym centrum Raciborza z jednej strony, z drugiej strony otoczona jest mnóstwem zieleni, gwarantującej spokój po pracy oraz relaks. Sklepy, przystanki autobusowe znajdują się na wyciągnięcie ręki. W zasadzie nie trzeba używać samochodu, żeby załatwić wszystkie bieżące sprawy. W sąsiedztwie szkoła, "strzeżone" przejście dla pieszych dla dzieci – droga pociech do domu jest bezpieczna. Mieszkanie posiada powierzchnię 47 m2, składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, korytarza. Jest dostępna przynależna piwnica oraz loggia. Znajduje się na 7 piętrze w wyremontowanym wieżowcu z nową windą. Zarządcą jest spółdzielnia Nowoczesna, znana z dbałości o części wspólne. Wnętrze po generalnym remoncie – od wszystkich instalacji, przez okna, drzwi, podłogi, ściany, aż po nowe wyposażenie. W cenie pozostaje umeblowanie kuchni wraz ze sprzętami w zabudowie widocznymi na zdjęciach. W korytarzu oraz salonie dostępne są 2 szafy zabudowane, co podnosi funkcjonalność mieszkania. Umeblowanie salonu pozostaje, z wyjątkiem telewizora. Nowa pralka w łazience także do użytku najemcy. Warunki najmu: - miesięczny czynsz: 1600 zł (w tym woda oraz centralne ogrzewanie miejskie), - prąd i gaz według zużycia, liczniki przepisywane będą na najemce, - kaucja w wysokości dwumiesięcznego czynszu płatna przy zawieraniu umowy najmu, - mieszkanie dostępne od 1 października 2018. Tylko najem okazjonalny. Jako biuro nieruchomości: - prowadzimy prezentacje, - przygotowujemy umowę najmu wraz z potrzebnymi oświadczeniami, a także organizujemy wizytę w kancelarii notarialnej, - sporządzamy protokoły zdawczo-odbiorcze prądu, gazu oraz wyposażenia mieszkania. Biorąc pod uwagę lokalizację, standard, cenę – oferowany lokal jest naprawdę "na wypasie" :). Zapraszam na spotkanie Tobiasz Maliński – Twój człowiek od nieruchomości – Tel. 513 305 936 Podane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 ust. 1 KC. Treść ogłoszenia objęta jest prawami autorskimi firmy Wojciech Nieruchomości.

      Wyjątkowa działka inwestycyjna w centrum Mamy do wynajęcia dwie, sąsiadujące ze sobą działki inwestycyjne położone w centrum Raciborza, bezpośrednio przy drodze tranzytowej Chałupki-Rybnik, przy ul. Łąkowej. Jest to łatwo odnajdowalna lokalizacja, w której występuje duże natężenie ruchu samochodowego. Na pewno ruch ten się zwiększy, gdyż rozpoczęła się budowa po drugiej stronie ulicy osiedla mieszkaniowego na 240 lokali. W sumie osiedle będzie mogło pomieścić nawet 1000 mieszkańców. W związku z tym – stały dopływ klientów jest gwarantowany. Na oferowanych działkach można prowadzić działalność handlową, usługową, przemysłową, mieszkaniową, a także można budować garaże. Istotną zaletą opisanych działek jest fakt, że mogą one mieć dojazd zarówno od ul. Łąkowej jak i ul. Stalowej. Powierzchnia działek wynosi 823 m2 (343 m2 i 480 m2). Istnieje możliwość wynajęcia obu działek w cenie 3000 zł lub każdej działki z osobna po 1500 zł za działkę. Dostępne media : woda, prąd, kanalizacja, gaz. Zapraszam na spotkanie Tobiasz Maliński – Twój człowiek od nieruchomości – Tel. 513 305 936 Zaprezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 ust. 1 KC. Treść ogłoszenia objęta jest prawami autorskimi firmy Wojciech Nieruchomości.

      Szkoda byłoby....nie kupić :) Nie często zdarzają się ładne działki – nie tylko pod kątem położenia, ale także dojazdu oraz uzbrojenia. Działki, które prezentujemy są bardzo ładne pod każdym względem. Położenie – Bieńkowice – ładna miejscowość w gminie Krzyżanowice – do Raciborza 5 minut samochodem. Do granicy czeskiej w Chałupkach – 15 minut. Świetna baza wypadowa nie tylko do miast województwa śląskiego, ale także na południe Europy. Do sprzedaży mamy 2 sąsiadujące działki – 2250 m2 oraz 2500 m2. Działka 2250 m2 w cenie 80 500 zł, działka 2500 m2 w cenie 89 500 zł. W miejscowym planie zagospodarowania gminy Krzyżanowice obie działki są w całości budowlane. Dojazd drogą asfaltową. Na działkach uzbrojenie w kanalizację oraz gaz. Prąd w granicy, woda w drodze (wodociąg 100). Szerokość działek od drogi dojazdowej wynosi 27 m dla działki mniejszej oraz 30 m dla działki większej. Spokojnie można tutaj realizować większość projektów budowlanych domów jednorodzinnych. Istnieje możliwość zakupu obu działek jednocześnie w atrakcyjniejszej cenie :). Stan prawny uregulowany, brak obciążeń. Lokalizacja, dojazd, uzbrojenie, wymiary, przeznaczenie w całości pod budowę – wszystko to sprawia, że szkoda byłoby tych działek nie kupić :). Zapraszam na spotkanie Tobiasz Maliński – Twój człowiek od nieruchomości - Tel. 513 305 936 Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 ust. 1 KC. Treść oferty objęta jest prawami autorskimi firmy Wojciech Nieruchomości.

Powered by OrdaSoft!

PARTNERZY STRATEGICZNI

DANMAR               Logo Bank Pekao 2 new               dudabud                castorama               castor               SEMONT

WojciechNieruchomości - pośrednictwo, inwestycje WojciechNieruchomości - pośrednictwo, inwestycje WojciechNieruchomości - pośrednictwo, inwestycje WojciechNieruchomości - pośrednictwo, inwestycje WojciechNieruchomości - pośrednictwo, inwestycje WojciechNieruchomości - pośrednictwo, inwestycje