REKLAMA

Mieszkania:1,5 pokoju...
1,500.00 PLN
1,5 pokoju... Właściciel mgr. Wojciech Rauch, wojtekrauch@wp.pl Cena: 1,500.00 PLN
No location available
ID obiektu: 602
Tytuł: 1,5 pokoju...
Opis:

 

 

 

1,5 pokoju...

Jak to 1,5 pokoju? Okazuje się, że to możliwe. Mieszkanie jest duże, przestronne – 2 pokoje to nie są, ale na 1 pokój też nie wygląda – stąd rzeczywiście mamy tutaj 1,5 pokoju....ale to dobra wiadomość. Funkcjonalny układ sprawia, że w mieszkaniu jest "czym oddychać". Idźmy dalej.

Głównym atutem jest lokalizacja. Ulica Kossaka mieszka się tutaj naprawdę dobrze. Ścisłe centrum miasta – w skali 1 do 10 – zdecydowane 10. Wszędzie blisko, a zarazem cisza i sporo zieleni. Place zabaw dla dzieci oraz okoliczne sklepy, pozwalają pieszo załatwić wszystkie codzienne sprawy. W tej lokalizacji mało kto chce sprzedawać, a duży popyt powoduje, że ceny nieruchomości utrzymują się niezależnie od koniunktury. I nic w tym dziwnego. Lokalizacja to jednak nie wszystko.

Wnętrze robi wrażenie – wykończenie w wysokiej klasy materiałach oraz pełne umeblowanie i wyposażenie ze sprzętami. Takich mieszkań zawsze brakuje. Tym bardziej dziś, gdy ceny materiałów i usług budowlanych szaleją - takie nieruchomości się docenia.

Przyjrzyjmy się szczegółom:

Metraż: 35 m2 do tego piwnica 2,5 m2

Salon z wyjściem na loggię

Jadalnia połączona z kuchnią

Łazienka z WC

Przedpokój.

Na wyposażeniu:

Klimatyzacja firmy Sevra (3,5 kW – wystarczająco),

Piekarnik

Kuchenka mikrofalowa

Zmywarka 60 cm Hotpoint Ariston

Lodówka,

Pralka ładowana od góry w łazience,

Umeblowanie widoczne na zdjęciach.

Sprzęty na gwarancji. RTV należy mieć własne.

Mieszkanie przeszło kapitalny remont – od instalacji, przez podłogi, posadzki, ściany, aż po nowe umeblowanie. Mieszkanie „czyste” – wolne od wszelkich długów. Jeden właściciel. Pełna własność.

Do tego idealna kondygnacja – drugie piętro w bloku 3-piętrowym.

Warunki najmu:

Czynsz + odstępne 1500 zł miesięcznie

Kaucja zwrotna w wysokości dwukrotności czynszu

Prąd według zużycia, licznik przepisywany na najemcę

Brak gazu, kuchenka indukcyjna.

Ale to nie wszystko....

Jeśli zdecydujesz się na najem tego mieszkania, załatwię za Ciebie formalności związane z przygotowaniem umowy najmu oraz protokołów zdawczo-odbiorczych. Wiem jak ważne jest dla Ciebie odpowiednie dogranie terminów wydania nieruchomości. Z naszą firmą wszystkie te skomplikowane sprawy nabiorą ludzkiej twarzy.

Zadzwoń, umówmy się na spotkanie, a będę Ci towarzyszył od prezentacji, aż zawarcie umowy najmu

Tobiasz Maliński – Tel. 513 305 936

Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 ust. 1 KC.

Cena: 1,500.00 PLN
Agent: tobiasz maliński
Data wygaśnięcia oferty: 2021-05-18


PARTNERZY STRATEGICZNI

               Logo Bank Pekao 2 new               tauron               grud               travelplanet               dywyta                castorama               logo el bis               instalbud

WojciechNieruchomości - pośrednictwo, inwestycje WojciechNieruchomości - pośrednictwo, inwestycje WojciechNieruchomości - pośrednictwo, inwestycje WojciechNieruchomości - pośrednictwo, inwestycje WojciechNieruchomości - pośrednictwo, inwestycje WojciechNieruchomości - pośrednictwo, inwestycje