REKLAMA

Mieszkania:Własny dom z widokiem na morze
984,650.00 PLN
Własny dom z widokiem na morze Właściciel mgr. Wojciech Rauch, wojtekrauch@wp.pl Cena: 984,650.00 PLN
No location available
ID obiektu: 525
Tytuł: Własny dom z widokiem na morze
Opis:

 

 

 

Własny dom z widokiem na morze

Dom z widokiem na morze....to marzenie wielu....śniadanie na tarasie w słoneczny poranek....któż o czymś takim nie marzy. Jeśli dodać, że można coś takiego mieć w Hiszpanii....oferta warta jest poważnego rozważenia.

Cena: 235 000 euro

Dzięki rozpoczęciu współpracy z hiszpańskim biurem nieruchomości, znajdującym się na wschodnim wybrzeżu w miejscowości Alicante, już dzisiaj macie Państwo możliwość inwestowania w tym rejonie. Oferta, którą prezentujemy przygotowana jest dla osób, posiadających nadwyżki finansowe, a szukających jednocześnie możliwości połączenia zarobku z wypoczynkiem.

Klientów zaintresowanych naszą ofertą obsługujemy kompleksowo. Mamy tu na myśli:

- prezentację i omówienie nieruchomości w naszym biurze w Raciborzu,

- transfer z lotniska,

- organizację pobytu,

- prezentację nieruchomości na miejscu w Hiszpanii,

- obsługę prawną zakupu,

- finalizację notarialną,

-pomoc w wynajmie nieruchomości.

Wszystkie formalności począwszy od transferu z lotniska do aktu notarialnego odbywają się pod opieką polskiego pośrednika mieszkającego i pracującego na miejscu w Hiszpanii.

Warto dodać, że loty z Krakowa do Alicante trwają około 2 godzin i kosztują niewiele – około 200-300 zł – w zależności od pory roku.

Przedstawiamy piętrowy dom wolnostojący w dzielnicy Torrevieja Los Altos o powierzchni użytkowej 105 m2 na działce 225 m2, ok. 2000m od morza.

We wnętrzu dostępne są:

- 3 sypialnie

- 2 łazienki,

- w pełni umeblowana kuchnia.

Dostępna jest instalacja do montażu klimatyzacji oraz centralnego ogrzewania. Na działce znajduje się garaż. Dostęny basen, lokalizacja przy strzeżonej ulicy.

Przy zakupie nieruchomości, kupujący nie płaci prowizji.

Zainteresowanych, zapraszamy na spotkanie

Tobiasz Maliński – Tel. 513 305 936

Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 ust. 1 KC.

Cena: 984,650.00 PLN
Agent: tobiasz maliński
Data wygaśnięcia oferty: 2020-05-13


PARTNERZY STRATEGICZNI

               Logo Bank Pekao 2 new               tauron               grud               travelplanet               dywyta                castorama               logo el bis               instalbud

WojciechNieruchomości - pośrednictwo, inwestycje WojciechNieruchomości - pośrednictwo, inwestycje WojciechNieruchomości - pośrednictwo, inwestycje WojciechNieruchomości - pośrednictwo, inwestycje WojciechNieruchomości - pośrednictwo, inwestycje WojciechNieruchomości - pośrednictwo, inwestycje