REKLAMA

Mieszkania:Zdjęcia mówią same za siebie
1,445,550.00 PLN
Zdjęcia mówią same za siebie Właściciel mgr. Wojciech Rauch, wojtekrauch@wp.pl Cena: 1,445,550.00 PLN
No location available
ID obiektu: 526
Tytuł: Zdjęcia mówią same za siebie
Opis:

 

 

Zdjęcia mówią same za siebie

Prezentujemy nowoczesną willę w miejscowości Rojales w Hiszpanii, w sąsiedztwie miejscowości Torrevieja. Nowoczesny architektura, ponadczasowe wykończenie wnętrza. Takiej nieruchomości nie powstydzą się nawet najbardziej wymagający Klienci.

Cena od 345.000 do 495.000 euro (w zależnosci od wielkości działki i powierzchni użytkowej)

Dzięki rozpoczęciu współpracy z hiszpańskim biurem nieruchomości, znajdującym się na wschodnim wybrzeżu w miejscowości Alicante, już dzisiaj macie Państwo możliwość inwestowania w tym rejonie. Oferta, którą prezentujemy przygotowana jest dla osób, posiadających nadwyżki finansowe, a szukających jednocześnie możliwości połączenia zarobku z wypoczynkiem.

Klientów zaintresowanych naszą ofertą obsługujemy kompleksowo. Mamy tu na myśli:

- prezentację i omówienie nieruchomości w naszym biurze w Raciborzu,

- transfer z lotniska,

- organizację pobytu,

- prezentację nieruchomości na miejscu w Hiszpanii,

- obsługę prawną zakupu,

- finalizację notarialną,

-pomoc w wynajmie nieruchomości.

Wszystkie formalności począwszy od transferu z lotniska do aktu notarialnego odbywają się pod opieką polskiego pośrednika mieszkającego i pracującego na miejscu w Hiszpanii.

Warto dodać, że loty z Krakowa do Alicante trwają około 2 godzin i kosztują niewiele – około 200-300 zł – w zależności od pory roku.

Już dziś ktoś z Państwa ma możliwość nabycia luksusowej willi w przepięknej miejscowości nad Morzem Śródziemnym. Tylko 2000 m do linii brzegowej. Dostępne są 3 sypialnie, 4 łazienki, miejsce parkingowe, ogród oraz własny basen. Powierzchnia przykladowej willi wynosi 187 m2 na dzialce 269 m2.

Przy zakupie nieruchomości, kupujący nie płaci prowizji.

Zainteresowanych, zapraszamy na spotkanie

Tobiasz Maliński – Tel. 513 305 936

Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 ust. 1 KC.

 

 

Cena: 1,445,550.00 PLN
Agent: tobiasz maliński
Data wygaśnięcia oferty: 2020-05-17


PARTNERZY STRATEGICZNI

               Logo Bank Pekao 2 new               tauron               grud               travelplanet               dywyta                castorama               logo el bis               instalbud

WojciechNieruchomości - pośrednictwo, inwestycje WojciechNieruchomości - pośrednictwo, inwestycje WojciechNieruchomości - pośrednictwo, inwestycje WojciechNieruchomości - pośrednictwo, inwestycje WojciechNieruchomości - pośrednictwo, inwestycje WojciechNieruchomości - pośrednictwo, inwestycje