REKLAMA

Mieszkania:W Hiszpanii taniej niż w Raciborzu
258,000.00 PLN
W Hiszpanii taniej niż w Raciborzu Właściciel mgr. Wojciech Rauch, wojtekrauch@wp.pl Cena: 258,000.00 PLN
No location available
ID obiektu: 557
Tytuł: W Hiszpanii taniej niż w Raciborzu
Opis:

 

 

 

 

W Hiszpanii taniej niż w Raciborzu

Cena: 60 000 euro

Dzięki rozpoczęciu współpracy z hiszpańskim biurem nieruchomości, znajdującym się na wschodnim wybrzeżu w miejscowości Alicante, już dzisiaj macie Państwo możliwość inwestowania w tym rejonie. Oferta, którą prezentujemy przygotowana jest dla osób, posiadających nadwyżki finansowe, a szukających jednocześnie możliwości połączenia zarobku z wypoczynkiem.

Klientów zaintresowanych naszą ofertą obsługujemy kompleksowo. Mamy tu na myśli:

- prezentację i omówienie nieruchomości w naszym biurze w Raciborzu,

- transfer z lotniska,

- organizację pobytu,

- prezentację nieruchomości na miejscu w Hiszpanii,

- obsługę prawną zakupu,

- finalizację notarialną,

-pomoc w wynajmie nieruchomości.

Wszystkie formalności począwszy od transferu z lotniska do aktu notarialnego odbywają się pod opieką polskiego pośrednika mieszkającego i pracującego na miejscu w Hiszpanii.

Warto dodać, że loty z Krakowa do Alicante trwają około 2 godzin i kosztują niewiele – około 200-300 zł – w zależności od pory roku.

Przestronny apartament z 1 sypialnią, w Torrevieja (strefa Mullins);mniej niż 4 minuty spacerem od Playa del Cura, w pobliżu naturalnych basenów i promenady. Budynek jest otoczony punktami usługowymi, supermarketem, całodobową apteką, lodziarniami, sklepami, restauracjami, placem z terenami zielonymi i placem zabaw.

Jest to apartament o powierzchni 50m2, w którym znajduje się 1 duża sypialnia, 1 łazienka z prysznic, salon polaczony kuchnią, przeszklony balkon z widokiem na patio budynku, w której centrum jest basen. Okna wychodza na południe i zachod.

Budynek posiada przyjazny podjazd dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej i dwie windy.

Przy zakupie nieruchomości, kupujący nie płaci prowizji.

Zainteresowanych, zapraszamy na spotkanie

Tobiasz Maliński – Tel. 513 305 936

Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 ust. 1 KC.

Cena: 258,000.00 PLN
Agent: tobiasz maliński
Data wygaśnięcia oferty: 2020-08-29


PARTNERZY STRATEGICZNI

               Logo Bank Pekao 2 new               tauron               grud               travelplanet               dywyta                castorama               logo el bis               instalbud

WojciechNieruchomości - pośrednictwo, inwestycje WojciechNieruchomości - pośrednictwo, inwestycje WojciechNieruchomości - pośrednictwo, inwestycje WojciechNieruchomości - pośrednictwo, inwestycje WojciechNieruchomości - pośrednictwo, inwestycje WojciechNieruchomości - pośrednictwo, inwestycje