REKLAMA

Eco solutions header
               
Osiedle Eco–Solutions to inspirowany najnowszymi rozwiązaniami architektoniczno-budowlanymi kompleks siedmiu domów pasywnych. Jego powstanie to wypadkowa doświadczenia nabytego jako właściciel biura nieruchomości - WOJCIECH Nieruchomości oraz inwestor licznych projektów budowlanych.


 Wojciech Rauch

 

 

Prezentujemy Państwu świeżo wybudowany, pierwszy dom budowany w technologii pasywnej położony w Łańcach niedaleko Raciborza.

Dom liczący 112,37m2 powierzchni użytkowej (plus możliwe do zagospodarowania ponad 40 m2 nad częścią nocną) usytuowany jest na działce o powierzchni 606m2.

 

GŁÓWNE ATUTY PREZENTOWANEJ NIERUCHOMOŚCI:

- Otwarta przestrzeń, teren pagórkowaty, wokół pola i lasy.

- Dobre usytuowanie względem miast Racibórz, Pszów, Wodzisław Śląski, Rybnik, Gliwice (odpowiednio 7km, 8 km, 12 km, 15 km,  i 30 km od centrum).

- Nowoczesny design, przestronność oraz funkcjonalność pomieszczeń.

- Innowacyjna technologia pasywna – przyjazna środowisku i Twojej kieszeni.

  Ale po kolei...


LOKALIZACJA
Łańce -  to urokliwa, „zielona” miejscowość położona pod Raciborzem. Dominuje tu luźna zabudowa domów jednorodzinnych otoczona polami i lasami. Znajduje się tu sklep spożywczy, przedszkole oraz przystanek autobusowy. Szkoła podstawowa i gimnazjum znajdują się w sąsiadujących miejscowościach - Kobyli i Kornowacu. Niewielka odległość od Pszowa, Wodzisławia Śląskiego, Rybnika czy Gliwic czyni to miejsce również atrakcyjne dla mieszkańców tych miejscowości. Sama działka usytuowana jest na otwartym terenie z pięknym widokiem na otaczające ją pola i lasy. Jest prostokątna, lekko pochylona co niewątpliwie dodaje jej uroku. Ma bezpośredni dostęp do drogi i jest utwardzona z boku domu na na dwa miejsca postojowe.


PROJEKT DOMU
WJĄTKOWY DESIGN, PROSTOTA I FUNKCJONALNOŚĆ, a przy tym wysoka jakość materiałów to określenia charakteryzujące ten odważny i niespotykany projekt. Ciekawa kreska na stosunkowo prostej bryle czyni go oryginalnym i niezapomnianym. Trzy spore sypialnie, dodatkowe pomieszczenie na antresoli, mocno przeszklony salon połączony w formie otwartej z kuchnią oraz jadalnią, dwa funkcjonalne wyjścia na taras czy dobrze przemyślane ciągi komunikacyjne to bez wątpienia spore atuty będące optymalnym rozwiązaniem dla potrzeb większości rodzin.
Powierzchnia użytkowa domu liczy 112,37m2.

Składają się na nią następujące pomieszczenia:

- pokój na antresoli oraz pomieszczenie gosp. (18,78 m2),
- przedsionek (3,67 m2),
- korytarz (8,27 m2),
- pokój dzienny (30,79 m2),
- pomieszczenie gospodarcze (3,06 m2),
- kuchnia (9,32 m2),
- sypialnia 1 (13,1 m2),
- sypialnia 2 (10,12 m2),
- sypialnia 3 (8,58 m2).


* Aby zwiększyć poczucie przestronności w salonie i jadalni celowo została zwiększona wysokość pomieszczeń tak aby rozchodząc się po skosie do góry wynosiła w jego najwyższym punkcie aż 4,37m. Wysokość pozostałych pomieszczeń wynosi również nie mało bo 2,9 m.

 

INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA
Prezentowany dom został wybudowany w technologii pasywnej. Wybór tej technologii daje poczucie komfortu ale co ważniejsze już w pierwszym roku eksploatacji pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy jego mieszkańcom. Jednocześnie technologia pasywna w jakiej został wybudowany jest przyjazna środowisku.


Charakterystyka prezentowanego domu:

1. Odpowiednia lokalizacja.
Dom usytuowany na otwartej, dobrze nasłonecznionej przestrzeni. Rozkład pomieszczeń został tak dobrany aby pomieszczenia w których spędza się najwięcej czasu, tj. salon, pokoje dziecięce oraz jadalnia zwrócone były ku stronie południowej (ciepłej). Pozostałe pomieszczenia  jak kuchnia, łazienka czy sypialnia zwrócone były ku stronie północnej (zimnej).

2. Kształt budynku.
To prosta, zwarta bryła bez podpiwniczenia pozwalające w maksymalny sposób unikać możliwych strat ciepła. Dach pozbawiony załamań i dodatkowych facjat. Projekt o celowym, niskim kącie nachylenia dachu wynoszącym 22 % dzięki czemu eliminujemy zbędne mostki termiczne.

3. Okna i drzwi zewnętrzne.
Zastosowano tu okna i drzwi o współczynniku przenikania ciepła o U = 0,75 W/m2K. Okna są sześciokomorowe z uszczelnieniem środkowym. Montaż ich odbywa się na specjalnie dobranym twardym polistyrenie XPS i określa się jako ciepły montaż. Otwory okienne, nieprzypadkowo sporych rozmiarów są zdecydowanie większe niż u ich odpowiedników ulokowanych w domach tradycyjnych. Pełnią dwie najważniejsze funkcje – dobrego doświetlenia pomieszczeń ale co ważniejsze, mają dostarczać jak największej ilości ciepła w każdym słonecznym dniu w roku i jej nie oddawać. Te największe rozmieszczone są od strony południowej i zachodniej domów. Montaż drzwi zewnętrznych charakteryzujących się bardzo niskim współczynnikiem przenikania ciepła odbywa się w systemie Passive na tzw.„ciepłym progu” oraz „ciepłej ościeżnicy”.

4. Termoizolacja ścian i dachu.
Przy budowie domu dobrano styropian oraz wełnę mineralną o najlepszych współczynnikach przenikania ciepła. Ich ułożenie wykonano bardzo starannie eliminując w ten sposób niepożądane mostki termiczne.

5. Gruntowy wymiennik ciepła – GWC.
System GWC który również znalazł swoje zastosowanie w opisywanym domu jest świetnym uzupełnieniem systemu rekuperacji. Przewodami o długości 40 m ułożonymi wokół domu na głębokości 1, 6 m pod poziomem zero (pod strefą przemarzania, gdzie przez cały rok panuje temperatura od 4 do 6 stopni) w lato schłodzone a zimą podgrzane  powietrze trafia do rekuperatora który je rozprowadza zwiększając komfort jego mieszkańcom.

6.  Ogrzewanie - Twój wybór...
Mając na uwadze przygotowanie domu pod systemem rekuperacji połączonego z systemem GWC na pozostałą formę doboru ogrzewania ma już wpływ każdy indywidualnie. Projektowane domy przewidują zastosowanie kominka (np. z płaszczem wodnym). Ale na rynku nie brakuje innych rozwiązań mogących mieć tu zastosowanie. Wykorzystać tu można maty grzewcze, energooszczędne grzejniki elektryczne czy kolektory słoneczne.

 

JAKOŚĆ WYKOŃCZEŃ
Podczas budowy domu wszystkie etapy prac wykonane zostały z wyjątkową starannością, a materiały właściwie dobrane.

Materiały użyte do budowy domu:
- ściany zewnętrzne to bloczki - Silka (materiał przyjazny zdrowiu i środowisku) – 24cm,
- docieplone ścian zewnętrznych wełna  -  Rockwool venti max – 2 x 15cm,
- pokrycie dachowe – blacha – Ruukki Clasic,
- docieplenie dachu od środka - wełna Superock – 45cm,
- odwodnienie dachu – system bezokapowy GALECO,
- stolarka okienna - okna 6-cio komorowe - Ideal 8000,
- drzwi wejściowe – pasywne KMT Plus 75 Passive,
- styropian twardy – EPS 100 - 30cm.

Media: dom uzbrojony w wodę. Przygotowano system GWC..

Do domu doprowadzono utwardzoną drogę

 

01.jpg02.jpg03.jpg04.jpg04a.jpg05.jpg06.jpg07.jpg08.jpg09.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg19.jpg20.jpg21.jpg

Cena – 373 000 zł obejmuje:- Cena z wliczonym podatkiem VAT.
- Kupujący zwolniony z 2% podatku od czynności cywilno-prawnych przy kupnie nieruchomości w kwocie 7460 zł.

- W pakiecie kupujący otrzyma bon na 10 % rabat na asortyment wyposażenia domu w sklepach CASTORAMA.
- Załatwienie wszelkich formalności związanych z kupnem po stronie firmy WOJCIECH Nieruchomości.

- Możliwość kompleksowej obsługi z doborem kredytu i skredytowaniem zakupu.
- Oferta bez opłat prowizyjnych.

Zainteresowanych zapraszam na prezentację - Wojtek  - 502 658 785 :)


AdmirorGallery 4.5.0, author/s Vasiljevski & Kekeljevic.

NAJNOWSZE OFERTY

      Tutaj ukoisz skołatane nerwy Dużo zieleni, spokój, przyjazne sąsiedztwo i czyste powietrze – świetne miejsce na ukojenie skołatanych nerwów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami. Najważniejsze atuty: Lokalizacja – Baborów – łatwy dojazd, przyjazne sąsiedztwo, blisko centrum Standard domu – do zamieszkania, Funkcjonalność – możliwość przebywania 2 rodzin, Działka – 23 ary Wyposażenie – pełne umeblowane widoczne na zdjęciach Dodatkowe atuty – garaż, duża piwnica, dwa strychy, Cena – 350 000 zł – warto się pochylić nad tą nieruchomością :) Dzięki prowadzeniu przez nas jedynej w powiecie raciborskim Autoryzowanej Placówki Partnerskiej firmy Tauron, przepisanie liczników załatwisz z nami na miejscu. A dzięki posiadaniu własnej Agencji Bankowej Pekao S.A., możesz tą nieruchomość nabyć już za 1280,77 zł miesięcznie. Więc gdybyś myślał/a o kupnie tej nieruchomości – kompleksowo obsłużymy Cię w jednym miejscu – Punkt OPAWSKA 72A w Raciborzu. Już dziś możesz zamieszkać w Baborowie – w miejscu położonym "rzut beretem" od centrum miasta, ze sprawnym dojazdem do okolicznych miejscowości. Cisza, spokój, czyste powietrze – jeśli tego Państwo szukają – dom przypadnie Wam do gustu. Dom posiada powierzchnię całkowitą 220 m2 i składa się z: - pełnego podpiwniczenia, obejmującego garaż oraz 7 pomieszczeń gospodarczych, w tym kotłownię gazową i węglową, kuchnię, pralnię, warsztat, - parteru: salon, sypialnia, kuchnia, łazienka z WC, - piętra: 3 pokoje, strych, - poddasza: drugi strych, możliwość adaptacji mieszkaniowej. W sumie do dyspozycji mieszkańców 5 pokoi, łazienkę oraz 2 kuchnie. Osobna klatka schodowa pozwala na oddzielenie parteru oraz piętra pod osobne mieszkania dla 2 rodzin. Działka 23 ary, szerokość 22 m, dostępne media: prąd, woda, gaz, kanalizacja, siła. Na działce znajdują się drzewka owocowe oraz altana. Budynek pochodzi z roku 1985, fundamenty oraz stropy betonowe, ściany zewnętrzne z cegły dziurawki 50 cm, dach skośny, kryty blachą wymienianą w całości w 2008 roku. Standard wnętrza: w czasach budowy domu ówcześni właściciele użyli najlpszej jakości elementów wykończeniowych. Elementy te są na tyle solidne, że pomimo upływu czasu wciąż zachowują dawną świetność. Wystarczy troszeczkę odświeżenia, aby dom zaczął jaśnieć nowym blaskiem. Przy wejściu do budynku w oczy rzuca się solidna stolarka – podłoga w parkietach dębowych, drzwi wewnętrzne z futrynami w drzewie modrzewiowym. Schody także dębowe, z elementami kutymi na zamówienie. Okna drewniane. Ściany w gładziach – w latach 80. XX wieku – gładź była luksusem. Instalacja elektryczna w miedzi. Grzejniki centralnego ogrzewania aluminiowe. Lokalizacja – Baborów – mieszka się tutaj dobrze, Standard – do wejścia z pełnym wyposażeniem, Walory okolicy – dla ukojenia "skołatanych nerwów" - sprzyjające Cena, cena, cena – atrakcyjna, a w kredycie hipotecznym już za 1280,77 zł miesięcznie Mając na uwadze powyższe – teraz już Państwo wiedzą – dlaczego warto się nad tym pochylić :) Zapraszam na spotkanie Tobiasz Maliński – Twój człowiek od nieruchomości – Tel. 513 305 936 Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 ust. 1 KC Treść ogłoszenia objęta jest prawami autorskimi firmy Wojciech Nieruchomości.

      Jedyna taka rezydencja w Raciborzu Jedyna z kilku powodów: - lokalizacja – oaza spokoju i zieleni 2 km od raciborskiego rynku, - działka – 10 arowa gwarantująca intymność - powierzchnia rezydencji – ponad 350 m2 - wysoki standard wnętrza... Dzięki prowadzeniu przez nas jedynej w powiecie raciborskim Autoryzowanej Placówki Partnerskiej firmy Tauron, przepisanie liczników załatwisz z nami na miejscu. A dzięki posiadaniu własnej Agencji Bankowej Pekao S.A., możesz tą nieruchomość nabyć już za 5196,23 zł miesięcznie. Więc gdybyś myślał/a o kupnie tej nieruchomości – kompleksowo obsłużymy Cię w jednym miejscu – Punkt OPAWSKA 72A w Raciborzu. Luksusowa rezydencja - posiada sporo przestrzeni, wyróżnia się z otoczenia. Unikalna architektura oraz ponadczasowy układ pomieszczeń, sprawiają że trudno pominąć tę rezydencję przy poszukiwaniach ekskluzywnych nieruchomości Jest zlokalizowana bardzo intymnie, pozwala odciąć się od otoczenia zewnętrznego. W sąsiedztwie luźna zabudowa innych domów jednorodzinnych. Jednocześnie położona jest blisko centrum miasta – tylko 5 minut jazdy samochodem od rynku. Wjazd do posesji wiedzie wprost z drogi publicznej. Budynek jest jednak oddalony od granicy działki na tyle, by zapewnić spokojną atmosferę dla mieszkańców. Wspomniana intymność oferowanej rezydencji jest zauważalna także w zagospodarowaniu działki – większość szczegółów posesji jest niewidocznych "z ulicy". Biorąc pod uwagę wyżej wymienione atuty, jest to świetne miejsce dla prominentej osoby ze świata polityki lub biznesu. Rezydencja, którą oferujemy Państwu składa się z następujących elementów: - działki o powierzchni 1000 m2, z dostępem do wody, prądu, kanalizacji i gazu, - budynku jednorodzinnego wolnostojącego o powierzchni całkowitej wynoszącej 353 m2. Struktura poszczególnych kondygnacji jest następująca: - podpiwniczenie: 4 pomieszczenia, - parter: reprezentacyjny salon o powierzchni 64 m2, sypialnia, WC, kuchnia, jadalnia, garaż dwustanowiskowy, bezpośrednio połączony z budynkiem mieszkalnym, - piętro: 4 pokoje, łazienka, osobne WC. - poddasze: spore do adaptacji mieszkaniowej. Na chwilę obecną rezydencja składa się z 6 pokoi, kuchni, łazienki, dwóch WC oraz jadalni. Powierzchnia całkowita domu wynosi 353 m2, z czego powierzchnia użytkowa budynku mieszkalnego wynosi 279,5 m2, a powierzchnia użytkowa garażu wynosi 42,3 m2. Wnętrza są luksusowe, a zarazem funkcjonalne. Dostępne jest sporo przestrzeni. Estetycznie się prezentują, nie tracąc przy tym na użyteczności. Wykończenie obejmuje: płytki ceramiczne włoskie oraz hiszpańskie, stolarkę dębową od Lazara, łącznie ze schodami, okna PCV 3-komorowe firmy AP Żory, kuchnię w zabudowie z frontami dębowymi oraz sprzętami, tj. Zmywarką Whirlpool, płytą indykcyjną oraz kuchenką Amica. Wspomnijmy, że wypłytkowany jest także garaż, piwnica oraz pomieszczenia gospodarcze. Oferowana rezydencja wznoszona była w 2000 roku. Fundamenty są zbrojone betonowe. Ściany zewnątrzne z cegły oraz Porothermu z ociepleniem o łącznej grubości 55 cm. Dach skośny kryty dachówką betonową Braas. Pełna izolacja przeciwwilgociowa oraz termiczna. Użytko bardzo dobrej klasy materiałów do budowy posiadłości. Zaprojektowano unikalną architekturę rezydencji. Obecni właściciele dokonują regularnych bieżących konserwacji, a także pielęgnują ogród. Oferowana rezydencja posiada własną elektrownię fotowoltaiczną o mocy 7,42 kW. Jest to bardzo istotne udogodnienie, minimalizujące koszty utrzymania rezydencji, bowiem całość jest zasilana elektrycznością. Od ogrzewania podłogowego, przez przepływowe podgrzewanie wody, aż po przyrządzanie posiłków. Instalacja fotowoltaiczna docelowo ma pokrywać całkowicie zapotrzebowania energetyczne budynku. Intymna lokalizacja blisko centrum to zdecydowany atut prezentowanej rezydencji – nie jest jedyny. Przestronne wnętrza, mnóstwo udogodnień, estetyczna działka z możliwościami aranżacyjnymi, nowe budownictwo, unikalna architektura. Wszystko to sprawia, że posiadłość jest warta swojej ceny. Zapraszam na spotkanie Tobiasz Maliński – Twój człowiek od nieruchomości – Tel. 513 305 936 Podane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 ust. 1 KC. Treść ogłoszenia objęta jest prawami autorskimi firmy Wojciech Nieruchomości.

    "Poczułem się tutaj naprawdę swojsko" Gdy pierwszy raz zobaczyłem ten dom...jego ogród...a także dotarł do mnie spokój okolicy – poczułem się tutaj naprawdę swojsko. Jeśli szukają Państwo czystego powietrza i "świętego spokoju" – dobrze Państwo trafili – ta oferta spełni Państwa oczekiwania. Dzięki prowadzeniu przez nas jedynej w powiecie raciborskim Autoryzowanej Placówki Partnerskiej firmy Tauron, przepisanie liczników załatwisz z nami na miejscu. A dzięki posiadaniu własnej Agencji Bankowej Pekao S.A., możesz tą nieruchomość nabyć już za 681,16 zł miesięcznie. Więc gdybyś myślał/a o kupnie tej nieruchomości – kompleksowo obsłużymy Cię w jednym miejscu – Punkt OPAWSKA 72A w Raciborzu. O jakiej lokalizacji mówimy? O Jędrychowicach w powiecie głubczyckim, gminie Branice. Urokliwej miejscowości położonej pośród zieleni oraz lekkich wzniesień. Coraz więcej osób docenia walory tych okolic, w szczególności mieszkańcy aglomeracji śląskiej. Do Głubczyc 13 km, do Branic 9 km, do czeskiego Krnova – 16 km. Bardzo ładna droga prowadzi z Krnova do czeskiego Jesenika – miejscowości uzdrowiskowej – którą sam mogę polecić...tym bardziej mieszkając w Jędrychowicach :). Nieruchomość składa się z działki 8 arów, budynku parterowego z poddaszem o powierzchni około 100 m2 oraz wiat garażowych o powierzchni około 100 m2. Odnośnie domu: - murowany z cegły w okresu powojennego, - grubość ścian zewnętrznych 80 cm ("atom nie ruszy":)) - fundament ceglany, strop ceramiczny (nie drewniany), - dach całkowicie wymieniony w 2013 roku (więźba, pokrycie blachą oraz rynny, nowe okna dachowe), - na parterze okna PCV, - nowa elektryka w miedzi z korkami modułowymi, - piec węglowy 3- letni oraz bojler do ogrzewania wody w łazience (piec posiada dwa obiegi), - do budynku podłączona woda gminna, prąd, siła oraz szambo. Budynek podzielony jest na parter (kuchnia, łazienka z WC, kotłownia oraz 2 pokoje) i poddasze (1 pokój oraz przestrzeń do aranżacji 2 kolejnych pomieszczeń). Na chwilę obecną budynek składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z WC, korytarza oraz kotłowni. Dom nie posiada podpiwniczenia. Wokół budynku zaaranżowany jest malowniczy ogródek z krzewami ozdobnymi oraz owocowymi. Jest to bardzo istotny element zapewniający wspomnianą "swojskość" oraz przyjemne walory estetyczne. Obecna właścicielka chętnie zdradzi Państwu tajniki pielęgnacji roślin :). Stan prawny – jeden właściciel, brak hipoteki, roczny podatek od nieruchomości wynosi około 100 zł :). Lokalizacja – malownicze położenie – solidny budynek – atrakcyjna cena – możliwośc nabycia w kredycie hipotecznym za 681,16 zł miesięcznie. Nie ma za bardzo się nad czym zastanawiać... Zapraszam na spotkanie Tobiasz Maliński – Twój człowiek od nieruchomości – Tel. 513 305 936 Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 ust. 1 KC. Treść ogłoszenia objęta jest prawami autorskimi firmy Wojciech Nieruchomości.

      Własny dom za 182,88 zł miesięcznie!!! Dom przeznaczony jest do remontu.....ale.......w połączeniu z działką o powierzchni 900 m2, spokojną lokalizacją (Ściborzyce Wielkie, gmina Kietrz, powiat głubczycki) oraz atrakcyjną ceną – 182,88 zł miesięcznie.......oferta jest naprawdę interesująca. Dzięki prowadzeniu przez nas jedynej w powiecie raciborskim Autoryzowanej Placówki Partnerskiej firmy Tauron, przepisanie liczników załatwisz z nami na miejscu. A dzięki posiadaniu własnej Agencji Bankowej Pekao S.A., możesz tą nieruchomość nabyć już za 182,88 zł miesięcznie. Więc gdybyś myślał/a o kupnie tej nieruchomości – kompleksowo obsłużymy Cię w jednym miejscu – Punkt OPAWSKA 72A w Raciborzu. Przyjrzymy się wspólnie szczegółom. Ściborzyce Wielkie – jedna z ładniejszych, podraciborskich miejscowości. Szybki dojazd do Raciborza (15 minut samochodem) – droga asfaltowa wiodąca przez czeskie Sudice. W sąsiedztwie lasy i pola – czyste powietrze. Ściborzyce Wielkie cieszą się zainteresowaniem ze strony mieszkańców aglomeracji śląskiej. Dom, który oferujemy został wzniesiony w okresie międzywojennym i posiada typową, jak na tamten czas, architekturę oraz technologię budowlaną. Jest budynkiem murowanym z cegły, na ceglanych fundamentach. Strop nad parterem drewniany. Dach skośny, dwuspadowy, kryty dachówką betonową. Powierzchnia wynosi 170 m2. W sumie w budynku znajduje się 6 pomieszczeń – 3 na parterze i 3 na piętrze. Brak podpiwniczenia. Dostępna kotłownia z korytarza na parterze (piec + hydrofor z czynnej studni). Dodatkowo spore poddasze do adaptacji mieszkaniowej. Na parterze okna PCV, piec węglowy, centralne ogrzewanie. Dostępna siła – prąd podłączony do budynku (2 liczniki). Konieczność instalacji szamba lub przydomowej oczyszczalni ścieków. Podatek od nieruchomości około 500 zł rocznie. Dom znajduje się na działce o powierzchni 900 m2, w kształcie protokąta. Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej, a także wody i prądu. Budynek przeznaczony jest do kapitalnego remontu. Co to oznacza? Dach do zrzucenia, tynki do skucia, okna do wymiany. Dopiero później można wykańczać wnętrze zaczynając od instalacji. Najbardziej polecamy ten budynek osobom, posiadającym dostęp do robocizny we własnym zakresie. Przeznaczając około 100 000 zł na materiały, można mieć po wyremontowaniu – bardzo ładny domek w spokojnej miejscowości pod Raciborzem. Atrakcyjna cena + ładna, duża działka+ bliskość Raciborza, Kietrza oraz czeskiej Opavy = naszym zdaniem oferta godna polecenia. Dla zdecydowanego klienta cena do negocjacji. Zapraszam na prezentację Tobiasz Maliński – Twój człowiek od nieruchomości – Tel. 513 305 936 Podane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 ust. 1 KC. Treść oferty objęta jest prawami autorskimi firmy Wojciech Nieruchomości.

Powered by OrdaSoft!

PARTNERZY STRATEGICZNI

DANMAR               Logo Bank Pekao 2 new               dudabud                castorama               castor               SEMONT

WojciechNieruchomości - pośrednictwo, inwestycje WojciechNieruchomości - pośrednictwo, inwestycje WojciechNieruchomości - pośrednictwo, inwestycje WojciechNieruchomości - pośrednictwo, inwestycje WojciechNieruchomości - pośrednictwo, inwestycje WojciechNieruchomości - pośrednictwo, inwestycje